Сьогоднішній процес – це повторне судилище над членом Конгресу українських націоналістів. Мені здається, що пан Кендзьор, як чує слово «націоналіст», то перевертається вночі.» Так прокоментував міський голова Самбора Тарас Тершовчин перебіг сьогоднішнього судового засідання за позовом до нього народного депутата України Ярослава Кендзьора.

«Кендзьор – член РУХу. Рухівці називають себе патріотами. А різниця між патріотом і націоналістом така: патріот любить Україну, її землю, її пісню та український борщ, а націоналіст вмре за Україну», – наголосив Т. Тершовчин.

За словами самбірського мера, він не розуміє, чому слухання справи знову відбувається у Франківському районному суді Львова. «Чому знову Франківський суд? На якій підставі цей суд присудив міському голові Львова відшкодувати Я. Кендзьору 50 тис. грн., знаючи, що зарплата міського голови не більше як півтори тисячі гривень? Я ж хочу, щоб суд був об’єктивним», – наголосив він.

Під час сьогоднішнього слухання справи за позовом народного депутата України Ярослава Кендзьора до міського голови Самбора Тараса Тершовчина відповідач заявив, що подав клопотання до Апеляційного суду Львівської області щодо перенесення розгляду справи в будь-який інший суд Львова. Т. Тершовчин аргументував таке прохання тим, що вважає Франківський районний суд необ’єктивним.

ЗІК