Сьогодні лідер НРУ Борис Тарасюк обговорюватиме з головою ЛОО НСНУ Петром Олійником заяви останнього на адресу Василя Куйбіди.

Про це Борис Тарасюк заявив сьогодні під час прес-конференції у Львові.

„Що стосується політнекоректних висловлювань на адресу єдиного кандидата на посаду міського голови від блоку „Наша України” на регіональному рівні, то, думаю, про це ми поговоримо на засіданні політради, які відбудеться сьогодні”, — зазначив він.

Борис Тарасюк повідомив, що на засіданні політради він планує зустрітись з головою ЛОО НСНУ Петром Олійником і обговорити ці питання.

Як повідомляло агентство, 4 лютого міжпартійна конференція блоку „Наша Україна” таємним голосуванням обрала єдиним кандидатом від блоку на посаду міського голови Львова представника НРУ Василя Куйбіду.

6 лютого Голова Львівської обласної організації НСНУ Петро Олійник заявив, що звернеться до президії ЛОО НСНУ з пропозицією переглянути рішення по кандидатурі на посаду міського голови Львова.

Петро Олійник наголосив на „непрозорості під час голосування” та „підкилимний характер домовленостей окремих представників політичних сил” під час визначення єдиного кандидата.

Прес-Тайм