Міністерство закордонних справ України не буде надавати привілеїв зятю лідера БЮТ Юлії Тимошенко Шону Карру в отриманні українського громадянства, передає УНІАН.

Про це сказав перший заступник міністра закордонних справ України Антон Бутейко сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

„Я думаю, що в тій частині, що стосується МЗС, то МЗС буде діяти абсолютно відповідно до тих загальних вимог, які існують. Я не думаю, що тут можуть бути якісь перешкоди або навпаки якісь привілеї", - сказав він.

Як повідомила газета "Сьогодні", 3 грудня у Львові Тимошенко заявила, що її зять подав документи для отримання українського громадянства.

Згідно українського законодавства, для отримання права на український паспорт необхідно народитися в Україні (або щоб батьки були звідси родом) або прожити в Україні не менше 5 років. Шлюб із громадянином або громадянкою України не є підставою для прискорення процедури одержання громадянства. Прискорити процес можна, якщо Президент визнає особливі заслуги претендента перед Україною або йому буде надано політичний притулок.

2 жовтня у Видубецькому чоловічому монастирі в Києві відбулася церемонія вінчання дочки екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенії й англійського рок-співака Шона Карра.

Кореспондент