Про це у вівторок, 22 жовтня, заявив міністр охорони здоров'я Таїланду Прадит Синтхаванаронг за підсумками наради керівників міністерств і відомств, присвяченого питанням туризму.

Зокрема, розроблено план введення грошового збору в сумі 500 бат ($17) для кожної людини, яка в'їжджає в країну на термін більше трьох днів. Для тих іноземців, які будуть проводити в Таїланді три дні або менше, збір буде обмежений 30 батами ($1) на добу, поінформував міністр.

За словами Синтхаванаронга, збір не буде залежати від того, чи є у іноземця таїландська віза, чи він прибуває в Таїланд на умовах безвізового в'їзду.

Також зазначається, що збір може бути введений в середині січня, щоб не порушувати плани туристів, які готуються приїхати в Таїланд у пік туристичного сезону, який припадає на новорічний період.

Учасники наради погодилися, що нова міра може змусити частину туристів відмовитися від поїздок до Таїланду, однак введення грошового збору «не відлякає візитерів більш високої якості», заявив чиновник.

«Зараз настав час залучати в країну туристів більш високої якості, а для них такий невеликий збір не стане проблемою», – сказав міністр.

Між Україною і Таїландом діє візовий режим. Візу можна оформити у посольстві, а також вже на місці, в аеропорту, за $28.

Джерело: ТСН