Зокрема, як зазначає прес-служба, запропонований формат передачі «Чесно» Фільтруй Раду!», до участі у якій 2 вересня 2012 року було запрошено у якості експерта головного редактора Ігоря Починка, виявився заздалегідь упередженим до кандидата у народні депутати України Дубневича Богдана Васильовича

«З прикрістю змушені констатувати, що Рух «Чесно», якому належить право на концепцію та проведення передачі не справився з найголовнішим завданням – протестувати на доброчесність експертів програми. Особистісний конфлікт Богдана Дубневича з відомим інформаційним «кілером» Починком відомий усім, хто у Львові цікавиться медіа та політикою», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Богдан Дубневич та його довірена особа неодноразово публічно звертався до представників руху «Чесно» з проханням надати прізвища експертів передачі «Чесно. Фільтруй Раду!», однак відповіді отримано не було. Досі немає пояснень, а ким запрошений був у студію програми сам Ігор Починок.

«В результаті глядач отримав абсолютно заангажовану телекартинку, яка мала мало спільного із задекларованими стандартами руху «Чесно», – відзначено у повідомленні.

«Щодо необґрунтованих звинувачень, які через неправильний формат програми не вдалося ані заперечити, ані спростувати, то повідомляємо, що на всі з них від імені кандидата у народні депутати України Богдана Дубневича буде незабаром надана публічна відповідь, яку ми поширимо серед ЗМІ», – наголошує прес-служба.