Лідер Соціалістичної партії Івіца Дачич якраз розповідав про політичну ситуацію на Балканах, коли молода жінка у дуже короткій сукні, яка видавала себе за журналістку, несподівано продемонструвала йому і камері, що на ній немає нижньої білизни. Ролик з анонсом телепрограми на YouTube, під час якого телеведуча повторила знамениту сцену з фільму «Основний інстинкт» з Шарон Стоун, набрав уже більше двох мільйонів переглядів.

Після провокаційних дій телеведучих, камера показує зацікавлене обличчя Дачича, який раптово затнувся і дозволив собі короткий погляд на жіночі принади журналістки. Розіграш було знято прихованою камерою.

Перед приїздом Дачича на інтерв'ю на відео показано продюсерів шоу, які обговорюють, як би краще розіграти прем'єр-міністра. В результаті, коли політик прибуває на зйомки, уявна телеведуча, яка в реальності виявилася колишньою фотомоделлю журналу Playboy, в сусідній кімнаті знімає нижню білизну. Дівчина вітає Дачича поцілунками в обидві щоки і сідає навпроти нього зі схрещеними ногами.

Журналістка задає прем'єр-міністрові кілька запитань про політику, зацікавлено його слухає, а потім починається провокація. Крайній подив, який відбився на обличчі Дачича, свідчить про те, що він помітив відсутність на телеведучій нижньої білизни.

Незважаючи на те, що політик від подиву запнувся на півслові, він швидко взяв себе в руки і продовжив говорити, ніби нічого не сталося.

Спеціальний радник прем'єр-міністра Івіца Тончев повідомив в інтерв'ю бєлградській газеті Blic, що глава кабінету міністрів має намір притягнути до дисциплінарної відповідальності людей, через бездіяльність яких політик став жертвою розіграшу.

Тончев підкреслив, що Дачич не давав дозволу на вихід в ефір відеозапису скандального телешоу.

«Вся ця історія потребує ретельного розслідування. Ця прихована камера висміяла не прем'єр-міністра, а Сербію в цілому. Автори розіграшу зловжили довірою і дружнім положенням, які Дачич надає журналістам», — заявив спеціальний радник.

За його словами, Дачич має намір використовувати всі законні засоби притягнення до відповідальності всіх тих, хто порушив закон і журналістський кодекс поведінки.

Тончев розповів, що крім відповідальних за розіграш авторів програми «Місія нездійсненна», законні заходи, можливо, буде вжито проти телеканалу Pink, на якому виходить телешоу.

Джерело: BFM