В продовження попередньої хренічної теми про посібничок для виховання мови всенародного президента та демонічний піар Іри Фаріон на язиках обласних депутатів, ВО «Свобода» вирішила очистити нічне життя Львова від темношкірих прибульців з Африки.

Як повідомляє Львівський портал: "Міська організація ВО "Свобода" заявляє про відверті прояви расизму в деяких нічних клубах Львова. Про це йдеться у заяві фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді, розповсюдженій серед мас-медіа сьогодні під час сесійного засідання.

"Викликають стурбованість відверті прояви расизму у нашому місті, що відображаються в так званих "чорних вівторках і четвергах", коли в деяких львівських розважальних закладах безкоштовною перепусткою на вечірки є колір шкіри. А саме – в той час, коли з українців беруть плату за вхід, темношкірі мають право на безкоштовний вхід."

У коментарі журналістам депутат від ВО "Свобода" Андрій Хомицький заявив, що ця політична сила має інформацію про проведення таких вечірок у клубах "Метро" і "Сан-Ремо". Свободівці хочуть перевірити цю інформацію, і якщо вона відповідатиме дійсності, то будуть ставити питання про позбавлення ліцензії, оскільки вважають такий підхід виявом расизму. "

P.S. Чорні четверги і вівторки відбуваються вже не перший рік і тому дивно, що гіперщирі ангели зі Свободи помітили це саме зараз. Для певного контингенту і к-ті львівських студенток – ці блекпаті є ковтком пекельного африканського повітря посеред сірого львівського чистилища. Можливість покрутитись на вершині Кіліманджаро та з’їсти рибку з глибин Лімпопо, чи посковзатись на озері Мобуту-Сесе-Секо є для них цікавішою пригодою, ніж пертись на Високий замок.

Зрозуміло, що після довгих посиденьок на чорному африканському баобабі щастя, хтось з них залітає, щоб потім довго і нудно нити про уродних чорномазих, мазафака, нічних снайперів, які кидають їх після першого ж натяку на бейбі-бум (і не тільки).

Але. Скільки б Свобода не маразматувала про блекоту расизму (де-юре), делікатесне м’ясо реактивних нумібійських оленів є кращим за роги&копитця галицьких маминих синочків та побожних рагулів в шлюбних спортивних костюмах маде ін чайна (де-факто).

Це дуже добре розуміють власники клубів, тому й успішно і впевнено збивають бабло з фанаток чорно-білої версії історії про дерево Життя (де-реалістіко) та організовують такі критичні дні (де-пофігістіко), на які і ображаються підспідничні та підкаблучні мамині синочки.

P.P.S Як ще Свобода не помітила, що ці чорні шабаші відбуваються напередодні постових днів (середа і п’ятниця) і не підключила сюди ще одних любителів попіаритись на халяву – Церкву? Ці "чорні дні" є знущання над світлими релігійними почуттями православних та греко-католицьких клаберів! Свята інквізиція ВО "Свобода" чомусь спить. І це перед виборами. Жахіття.