“Я не вірю в існування темників з боку теперішньої влади. Припускаю, що це може бути провокація. Разом з тим, якщо вони і мають місце – це дуже вигідно конкурентам, котрі не хочуть бачити Українську народну партію в майбутньому парламенті. Вже дуже ми їм незручні, адже захищаємо національні інтереси України, хоча для декого в українському суспільстві національні інтереси не є, м‘яко кажучи, першочерговими”, - так прокоментував публікацію на інтернет-сайті “Майдан” щодо появи “Пропозицій до політичної позиції партії”, підготовлених нібито службою інформаційно-аналітичного забезпечення НСНУ, заступник голови Української народної партії Олекса Гудима.

Як зазначив Олекса Гудима, він ставиться до інформації щодо появи темників з певною іронією, бо “дещо в нашому суспільстві розвивається по колу”. “Коли ми виступаємо із заявами і нагадуємо теперішній владі, що вона своїми діями відходить від курсу, який демонстрував Віктор Ющенко щодо вступу в СОТ, ЄС, НАТО, то ті можливі темники співпадають з бажанням деяких політиків взагалі не подавати позицію УНП. Я припускаю, що темників насправді не існує, але співпадають інтереси декого при владі не мати Української народної партії в інформаційному просторі”, - зазначив він.

Дивні емоції викликають у Олекси Гудими сьогоднішній стан в інформаційному просторі, - зокрема те, як критично відгукуються на можливі поради влади канали, що належать відомому олігарху В.Пінчуку, чи групі, яка контролює “1+1”, “Інтер”.

Прес-служба УНП