Складається враження, що цей випадок вирішили просто «замовчати».

Як розповіли Вголосу очевидці цього випадку, потужність вибуху «неспіврозмірна» з можливим використанням динаміту, як це припускали військові. Також вони переконані, що все ж мав місце вибух снаряду і це була, на їх думку, ракета з одного з літаків, які брали участь у навчаннях на Яворівському полігоні.

«Ось, якби снаряд залетів до Польщі, яка знаходиться за кілька кілометрів від місця вибуху, от тоді б уже не змогли б замовчати. А так напевно зверху пішла команда не давати цьому хід».

Відзначимо також, що військові не заперечують, що під час навчань застосовувалась різна зброя, снаряди з якої теоретично могли залетіти до Грушева.

Представники влади не хоче надають коментарі з цього приводу.

Зокрема, за словам голови Яворівської РДА Миколи Романюка, в адміністрації вже забули про вибух у Грушеві.

Відповідаючи на запитання Вголосу про те, яка офіційна версія вибуху в озері, Микола Романюк сказав: «Це було вже так давно, що я й не пам’ятаю, яка там офіційна інформація. Про це вже написали усі ЗМІ, прокоментували всі інстанції. Військові кажуть, що це не вони, значить так і є. Пишіть краще про щось хороше, а не про такі речі. До прикладу, про відкриття переходу «Будомєж-Грушів».

Зазначимо, що справді є відповідь від військових і військової прокуратури, що снаряд з Яворівського полігону не залітали в Грушів, але ж досі немає офіційного висновку, що і чому спричинило вибух в озері, за кілька кілометрів від міжнародного пункту пропуску.

Як писав Вголос, 1 жовтня в той час, як на Яворівському полігоні тривали військові навчання під командуванням президента, на озері у селі Грушів стався потужний вибух.

Після цього рибалки-любителі виловили  там 92 мертві рибини.

Військова прокуратура не знайшла підтверджень, що боєприпаси з Яворівського полігону не залітали в озеро у Грушеві.