У Києві в "Охматдиті" 4-річний хлопчик помер в реанімації від лейкемії. Матір не пустили до дитини в останні хвилини життя, посилаючись на інструкцію. Тепер у лікарні обіцяють виправити ситуацію.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Зазначається, що дитина потрапила до лікарні в січні 2020 року з лейкемією. Два тижні тому хлопчика перевели в реанімацію. Протягом всього цього часу матір була поряд з малюком, втім через карантинні обмеження віднедавна їй обмежили доступ і пускали побути зі сином всього по годині два рази в день.

Нині матір розповідає, що у день смерті хлопчика вона бачила його вранці, а згодом її вже не пустили. Лікарі заявили, що жінка може принести коронавірус у відділення.

Керівництво "Охматдиту" у розмові зі ЗМІ заявило, що під час карантину до реанімації пускають тільки тих батьків, які лежать в лікарні і ні з ким не контактують. Відтак пояснюють, що мама хлопчика в день його смерті вийшла за територію, порушила режим, тому її й не пустили. Сама ж жінка каже, що вона лише побачилася з чоловіком.

Після того, що сталося, медики обіцяють переглянути правила і надати батькам доступ до реанімації цілодобово, хоча з певними умовами.