Опозиціонери вважають голосування за державний бюджет кримінальним злочином, який сколихне громадськість і вкотре виведе її на вулицю.

«Наша синхронна відповідь – це вулиця, це наші протестні акції, які отримають другу хвилю», – заявив лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк.

Голова фракції «Свобода» Олег Тягнибок запевнив, що цього разу громадськість реагуватиме по-іншому. «Тепер слово буде говорити вулиця, але тепер вулиця не буде говорити так слово, як це було до цього часу», – сказав він.

Він запевнив, опозиція знає як діяти, і вже розробляє відповідні кроки.

Арсеній Яценюк також заявив, що метою Партії Регіонів було не прийняти державний бюджет, а внести зміни до регламенту, щоб могти позбавляти мандату та садити опозиціонерів. За його словами, сьогоднішні дії в парламенті є захопленням влади та державним переворотом.

«Щойно ми передали спеціальну заяву, яка відповідно до закону України «Про регламент», забороняє голові Верховної Ради підписувати будь-який закон, який начебто був прийнятий в стінах Верховної Ради, і зобов’язує його повернути депутатів до сесійної зали і провести процедуру голосування, як це визначено законом і конституцією», – повідомив Яценюк.

Лідер «Удару» Віталій Кличко зазначив, що опозиція не буде діяти так, як регіонами, бо це означатиме легітимізувати все, що сьогодні відбулось у ВР.