Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Відповідно до внесених змін до ухвали міської ради від 22.02.2007 № 567 «Про встановлення нормативів та затвердження Порядку відрахування господарськими організаціями, що належать до комунальної власності м. Львова, частки прибутку до загального фонду місцевого бюджету» «для ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» норматив відрахувань частки прибутку, отриманого за результатами фінансово-господарської діяльності, яка здійснюється у 2015 та 2016 роках, становить 0%».

Як йдеться у пояснювальній записці, ухвалою від 22.02.2007 № 567 для Львівтеплоенерго та Залізничнетеплоенерго норматив відрахувань частки прибутку становить 20%.

«Комунальні підприємства сфери теплопостачання надають споживачам послуги, що мають сезонний характер, йдеться у документі. – За результатами першого кварталу Львівтеплоенерго прогнозує прибуток у розмірі 20 156 000 грн, Залізничнетеплоенерго – 3 755 000 грн. Таким чином підприємствами необхідно було б перерахувати до міського бюджету 20% від прибутку. А наступні два квартали для цих підприємств є планово збитковими».

«Кошти, отримані у першому кварталі 2016 року як прибуток, підприємствам необхідно скерувати на виконання робіт, передбачених інвестиційними програмами (реконструкція, монтаж, будівництво, ремонт мереж та обладнання). Для забезпечення можливості реалізації інвестиційних програм і встановили норматив відрахування частки прибутку, отриманого Львівтеплоенерго і Залізничнетеплоенерго за результатами діяльності у 2016 році, у розмірі 0%», – йдеться у документі