Про нове резонансне "НАРОДНЕ ТОЛК-ШОУ" розповіла керівник проєкту та головний редактор телеканалу "НТА" Наталія Струк.

Про це повідомила пресслужба телеканалу "НТА".

Яка головна ідея нового ток-шоу ?

Ми ставили собі за мету, що з цього проєкту має бути толк, а не лише шоу. Це - не типова емоційна балаканина у красивій студії, яка завершується нічим і розважає глядача (хоча і це не завжди, бо інколи просто не смішно від почутого), а розмови, які зводяться до конкретних рішень, які ми вимагаємо від політиків і посадовців. А далі відстежуємо їхнє виконання, щоразу повертаючись до цього. Піднімаємо теми, які хвилюють львів'ян. Після трьох програм ми отримали реакції постійно незадоволених чиновників львівської мерії, звинувачення у свій бік від пресслужби міського голови Андрія Садового у непрофесіоналізмі та брехні, нападки ЗМІ, підконтрольних родині Садового, та атаку "ботів" на наші сторінки у соцмережах. Галасу чимало, і я розумію чому. На жаль, влада міста неготова відповідати на гострі запитання у прямому ефірі. Чиновники, як і міський голова, бояться спілкування з львів'янами, які присутні у нашій студії. "Теплих ванн" у нас не буде, а це нікому не подобається.

Хто працює над проєктом ?

Основою команди є троє журналісток-розслідувачок, які вже кілька років працюють на "НТА". Катерина Широкопояс і Тетяна Юркевич - ведучі, а Ірина Скіць - редактор "НАРОДНОГО ТОЛК-ШОУ". Дівчата у такому складі зробили понад сотню яскравих розслідувань, зокрема, про чиновників і діяльність львівської мерії. Кожна програма отримувала чималий резонанс і визнання на журналістських конкурсах. Вони - професіонали і дуже "в темі".

В останньому випуску був епізод розслідування про опіки на обличчі Геннадія Васьківа (заступника Андрія Садового облили гуашшю, а згодом Садовий у Фб написав, що це спричинило опіки і додав фото). Катерина Широкопояс засумнівалася в справжності пошкоджень на шкірі чиновника...

Чи вдалося отримати якісь офіційні коментарі від мерії?

Ні ми, ні інші ЗМІ Львова не отримали офіційного підтвердження того, що Геннадію Васьківу справді обпекли обличчя на виконкомі. І команді проєкту видається дуже дивним, що про опіки свого заступника єдиним фото розповідає у соцмережі "Фейсбук" Андрій Садовий за тиждень після події, далі це поширює видання, яке належить дружині Андрія Садового - Катерині Кіт-Садовій, і не надає жодних доказів. Коли ми поставили це під сумнів і навели факти, то отримали звинувачення у неетичності, звісно, від команди мера Львова. Сумніватися інколи в очевидних речах це і є завдання журналістів, тому ми просто робимо свою роботу.


Про що будуть наступні ефіри ?

Найближчим часом буде програма про транспортні проблеми Львова. Тема - одна з найгостріших для львів'ян. Запитання дуже прості: коли громадський транспорт у Львові буде комфортний, маршрутна схема зручна і зрозуміла, коли буде облікований пасажиропотік і обґрунтована вартість, де електронний квиток, який обіцяють уже майже 10 років? Натомість у мерії нам обіцяють змінити номери маршрутів. До студії запрошуємо львів'ян, громадських активістів, депутатів та, звичайно, мерію. У наступних ефірах знову будемо говорити про сміття і відсутність сміттєпереробного заводу, як відновлювати, а не забудовувати стратегічні підприємства Львова, про генеральний план міста та грамотне зведення новобудов, про історичну спадщину і як зупинити її руйнування. Тем більше ніж досить. І ми віримо, що толк таки буде.

Нагадаємо, журналісти знайшли ймовірні докази того, що один із заступників міського голови Львова - Геннадій Васьків не отримав, а лише імітував опіки.

Також колектив проєкту "Народне толк-шоу", який виходить на львівському телеканалі "НТА" та "5 каналі", обурений звинуваченнями прессекретаря Андрія Садового у неправдивості поданої інформації у прямому ефірі.