Шістнадцять інших людей були поранені, в тому числі двоє серйозно постраждали, повідомляє Reuters.

Президент Еммануель Макрон назвав актом «ісламістського тероризму».

Ісламська держава взяла на себе відповідальність за напад. Макрон сказав, що служби безпеки перевіряють цю заяву.

Нападник, 26-річний Редуан Лакдім з міста Каркассон, кричав «Аллаху Акбар» у супермаркеті маленькому містечку Требес, де загинули дві його жертви.

Свідки сказали, що в супермаркеті близько 20 людей знайшли притулок у приміщенні холодильника. За словами Макрона, підполковник жандармів, який обмінявся в обмін на одного з заручників, бореться за своє життя в лікарні.

Ладкім був відомий владі як дрібний злочинець, але не вважався ісламістською загрозою, і, як вважають, діяв сам, заявив журналістам міністр внутрішніх справ Жерар Коломп.

Лакдім вперше застрелив одну людину, а потім викрав машину у Каркассонне, біля середньовічної цитаделі, що є одним з найпопулярніших туристичних визначних пам'яток Франції.

З машини злочинець обстріляв чотирьох поліцейських, потім попрямував до Треба, близько 8 км (5 миль) на схід, де він взяв заручників у супермаркеті .

«Ми стежили за ним і думали, що немає радикалізації», – сказав Коломм. – «Він був відомий через вживання наркотиків. Ми не передбачили, що він став радикалом, який би здійснив атаку».