Інформація про вибух автобусу із пасажирами всередині надійшла в Південний регіональний центр МНС Росії в 14:05 за Московським часом. Надзвичайна ситуація трапилась в Красноармійському районі Волгограда, біля зупинки «Лісобаза».

У Національному антитерористичному комітеті (НАК) підтвердили, що спрацював вибуховий пристрій.

За попередніми даними слідчого управління СКР в регіоні, теракт здійснила смертниця. Неподалік від місця події знайшли її документи.

«Вона нещодавно прийняла іслам і є дружиною одного із ватажків бандоугрупування», – повідомив представник слідчого управліня.

Зараз місце вибуху обстежують вибухотехніки ФСБ, працює оперативно-рятувальна група, там перебуває начальник регіонального главка МВС Олександр Кравченко.

Раніше не виключалась версія вибуху газового обладнання, однак поліція її не підтвердила.

Рух на прилеглих до місця вибуху дорогах працівники ДПС вже відновили.

Постраждалим надається вся необхідна медична та психологічна допомога у медичних закладах міста.

Контроль над ситуацією взяв губернатор Волгоградської області Сергій Боженов.

«Губернатор регіону Боженов був відразу ж проінформований про те, що трапився вибух в автобусі. За дорученням Сергія Анатолійовича створено оперативний штаб, який займається наданням всієї необхідної допомоги постраждалим», – повідомила прес-секретар Катерина Голод.

МНС Росії також готове відправити у Волгоград літак для здійснення евакуації постраждалих внаслідок вибуху на лікування до Москви.

«Літак МНС Іл-76 обладнаний медичним модулем, готовий вилетіти у Волгоград в разі потреби. Рішення буде прийматися, виходячи з медичних показань», – розповів представник відомства.

Також, з’явилась інформація від перевізників, що ДАІ наказало екстрено зняти з рейсів усі маршрутні таксі.

«Поки надходить суперечлива інформація, мені дзвонять водії, говорять про те, що ДАІ вимагає зняти з лінії всі маршрутки, – повідомив керівник некомерційного партнерства «Асоціація пасажирських автотранспортників» Юрій Білоусов. – Очевидно, це пов'язано з подією сьогодні вибухом автобуса в Красноармійському районі Волгограда».

Джерела: Інтерфакс, V1.ru

Фото: МНС Росії