Про це повідомляє euronews.

Поліція закликає допомогти в розслідуванні нападу всіх, хто має будь-яку інформацію про виконавця атаки Халіда Масуда – 52-річного уродженця графства Кент. Нападник був відомий правоохоронним органам за незаконне володіння зброєю та завдання тілесних ушкоджень, але не за зв‘язок з терористами.

«Наше розслідування зосереджене на тому, аби з‘ясувати його мотиви, процес підготовки та особи спільників. Головна інформація, яка нас цікавить – що змусило його ступити на шлях радикалізації? Якого впливу він зазнав і чи відбулося це всередині країни, з-за кордону або через онлайн-пропаганду? Розслідування та здійснені арешти допоможуть це з‘ясувати», – зазначив представник антитерористичного підрозділу поліції Лондона Марк Роулі.

Жертвами нападу у центрі Лондона стали четверо осіб. У п‘ятницю поліція назвала ім‘я четвертого загиблого. Це 75-річний мешканець британської столиці Леслі Родс.

Ще близько півсотні осіб зазнали ушкоджень. Двоє з них перебувають у критичному стані.

Халід Масуд за кермом автівки протаранив натовп перехожих на Вестмінстерському мосту, а потім з ножем накинувся на поліцейського і намагався увірватися до будівлі парламенту. Правоохоронець помер, а самого нападника застрелили.