Як відомо, чоловік за кермом орендованого пікапу виїхав на велосипедну доріжку у Мангеттені і почав збивати велосипедистів та пішоходів, які траплялися йому на шляху, пише ТСН.

Так, у своїх соцмережах трагічну подію прокоментували Джаред Лето, Сем Сміт, Зої Салдана, Лена Данем, Тейлор Свіфт, Джош Гробан. Останній зізнався, що його собака врятував його від теракту.

«О Боже. Я щойно почув постріли і побіг за моїм собакою. Я в шоці. В цьому місці я повинен був пити каву, але мій собака повів мене до парку за 10 хвилин до пострілів», – написав Джош Гробан.

«Надсилаю свою любов Нью-Йорку в цей трагічний день, від якого надривається серце», – написав Джаред Лето.

«Я люблю тебе, Нью-Йорк», – зазначила Тейлор Свіфт.

«Моє серце розбите. Надсилаю молитви всім жертвам, на чиє життя здійснювали замах сьогодні в Нью-Йорку», – написала Зої Салдана.

«Нью-Йорк. Моє серце сьогодні з тобою назавжди. Новина спустошує. Моя душа і серце з усіма жертвами і їхніми коханими», – зазначила Сем Сміт.

«Щойно приземлилася в Нью-Йорку і вже такі новини, які розривають серце. Будь ласка, бережіть себе на вулицях міста. Надсилаю любов моїм п'ятьом місцевим друзям», – написала Лена Данем.

Нагадаємо, у вівторок, 31 жовтня, чоловік за кермом орендованого пікапу виїхав на велосипедну доріжку у Мангеттені у Нью-Йорку і почав збивати велосипедистів та пішоходів, які траплялися йому на шляху. Згодом нападника поранили та затримали. Напад розслідується як теракт.

Внаслідок нападу загинули 8 людей: шестеро з них на місці події, ще двоє померли у лікарні. Ще 11 людей отримали поранення, їхньому життю нічого не загрожує.

Українців серед загиблих та поранених у Нью-Йорку немає.

 

«Вголос»