Передає Корреспондент

У контрольованому міжнародно визнаним урядом Ємену місті Адені в неділю, 5 листопада, скоєно два теракти. Мішенню обох нападів були будівлі силових структур: штаб-квартира державної служби безпеки та управління кримінальної поліції. У першому випадку внаслідок підриву автомобіля з вибухівкою терористом-смертником загинули п'ятеро поліцейських, пише інформагенція AFP із посиланням на представників правоохоронних органів.

Управління кримінальної поліції атакували озброєні терористи, які підпалили документацію, тоді коли один із нападників підірвав себе біля входу в будівлю. В обох випадках правоохоронці вели перестрілку з нападниками. Вони вважають, що за нападами стоїть терористичне угруповання, пов'язане з "Аль-Каїдою".

Нагадаємо, з 2014 року в Ємені триває громадянська війна між повстанцями-хуситами, які контролюють столицю країни, місто Сана, та міжнародно визнаним урядом президента Мансура Хаді, який перебуває в портовому місті Адені. Через конфлікт загинули вже понад 10 тисяч осіб. Ісламістські угруповання користуються хаосом у країні для досягнення власних цілей.