За інформацією керівника управління Слідчого комітету Росії, розміщеній на офіційному сайті структури, вдалось попередньо встановити особу жінки, що підірвала себе в Волгоградському автобусі.

«За попередніми даними, самопідрив здійснила уродженка Дагестану 30-річна Наїда Ахіялова. За інформацією, отриманою слідчими, ця жінка зайшла в автобус на одній із зупинок, і майже відразу після цього пролунав вибух. Це підтверджує, зокрема і виживша після вибуху пасажирка рейсу», – зазначено у повідомленні.

Наразі слідчі приступили до огляду місця події. Також опитують очевидців та пасажирів, яким вдалось вижити під час теракту. Вилучено відео з камер спостереження, яке вивчається експертами.

За останніми даними із лікарні Волгограда, вісім із 32-х госпіталізованих перебувають у край важкому стані. Серед госпіталізованих – одна дитина. Раніше повідомляли про 27 госпіталізованих.

Слідчими призначений комплекс експертиз, завдяки яким можна буде з’ясувати потужність та вид вибухового пристрою.

Нагадаємо, сьогодні у Волгограді пролунав вибух в пасажирському автобусі. Загинули п'ятеро людей. 32-є перебувають у лікарні. Вибух визнали терактом.