Екс-мер Винник Теодор Гудзяк вирішив повернути собі свій трончик з-за допомогою мєнтів Пісного, прокуратури та підводних коників Олійника і Мандюка. Колишній керівник Української Молоді – Христові і бразза ректора УКУ Бориса Гудзяка, так рветься за мерським баблом, що виникають великі сумніви у його ангельській чистоті та сльозоточивому піарі універу його брата, який успішно загниває.

Про ці та інші факти у справі відставки міського голови Винник Теодора Гудзяка, розповіли на сьогоднішій прес-конференції винниківські депутати: Андрій Шніцар, Марія Булка та Ярослав Байло.

Отож, після того, як суд послав нах.. Гудзяка і його ідіотіка на побєгушках – таваріщя Беня, ці маніакали розпочали тиск на винниківських депутатів. Гудзяк ще навіть додумався вкрасти печатку виконавчого комітету винниківської міськради.

І ці люди ще чешуть про вселенську любов, спільноту, виводять на травичці гасло "Бог є любов" та відкидають від себе будь-які схожі елементи з вавілонською блудницею. Це вони будуть розказувати бабуськам за амвонними сємками і зазомбованим вівцям в УКУ.

З якоїсь радості прокурор Личаківського району почав коментувати рішення суду, який послав Гудзяка, хоча, це не є його (прокурора) повноваженнями. Мєнти вимагають винниківських депутатів писати незрозумілі заяви ні про що на Рустама Казімова (керівник винниківської міліції), який, як депутат брав участь у голосуванні по зняттю Теодора Гудзяка з посади.

Голосували, тому що Гудзяк – повний нуль в міській господарці і банальний расхітітєль социалістіческой собствєнності, тобто, використовував кошти не за призначенням.

Окрім ментовських заявочок, Гудзяк ще й стуканув Олійнику і Мандюку на депутатів-нашоукраїнців, які голосували за його відставку та назвав це голосування політичним замовленням.

Варто відразу ж зазначити, що славні традиції стукачества і брехні, успішно процвітають як в Української Молоді – Христові, так і Українському Католицькому Університеті, тому й дивуватись такій поведінці Гудзяка немає жодних причин. Особливо, про любов до стукачів, брехунів та інших грішників може багато розповісти совість нації і проректор УКУ Мирослав Маринович. Коротше, як бачимо конторка зібралась ще та.

Після Гудзяковського туктуку на суботній міжпартійній конференції блоку "Наша Україна", яку успішно так і не закрили, достроково припинили повноваження 6-х винниківських депутатів, нібито за порушення партійної дисципліни, а насправді за те, що вони голосували за відставку Гудзяка.

Цікаво, що Мандюк забороняв винниківським депутатам давати будь-які пресухи з цього питання та пропонував просто мовчати і не піднімати зайвого шуму. От така, бля, демократія, в партії високоморального Віті Ющенка.

Така ж демократія, як і в обіцянках на всі боки Теодора Гудзяка забашляти нехілі суми за те, щоб неприхильні до нього депутати просто зникли. От яка вона християнська любов, бразерс енд сістерс.

Смішно те, що Гудзяк, який одного разу дозволи собі заявити винниківчанам: "Ви чорт знає що", лізе туди де нічого не шарить, але де намазано баблом. Ще смішніше, коли це чудо в пєрьях, істеричний Богдан Бень (зять Теодора Гудзяка) лізе керувати містом. Шкода, що я тоді не розмазав в столовці УКУ цього ідіотіка по стіні, а тільки обмежився, як це вони тоді сказали – нецензурними висловами.

Викладачі та студенти УКУ часто розпускають чутки, що мене вигнали з УКУ за те, що я послав Бориса Гудзяка. Ніхто не задумується над тим фактом, чому ж мене звідти вигнали на підставі свідчень охоронців, які взагалі, нічого самі не бачили, а лише щось там чули від інших. І цікаво, чому ж під цими "свідченнями" стоїть підпис охоронця, якого взагалі, в той день не було в універі?

От після цього, при нагоді я й справді зможу послати нах.. як отця Бориса так і цього любітєля стукачів Мариновича. Тільки пане Маринович, не зліться Ви так, коли наступного разу побачите мене, це аж занадно видно оточуючим.

Як бачимо, тераріум зібрався ще той, любі хлопчики й дівчатка