26 липня відбулось засідання Ради Тернопільської крайової організації Народного Руху України, в якому взяв участь голова Тернопільської крайової організації НРу, голова облдержадміністрації Іван Стойко.

Учасники зустрічі обговорили низку питань, які стосуються діяльності партійної організації та політичного життя держави, йдеться у розповсюдженому прес-службою НРУ прес-релізом.

Відтак Рада прийняла Заяву щодо перспектив формування виборчого блоку, який би об’єднав усі патріотичні демократичні та реформаторські сили України.

Як зазначається в Заяві, лютневим З’їздом 2005 року Народний Рух України розпочав курс на формування потужного об’єднання демократичних партій, які підтримують Президента України Віктора Ющенка. На думку рухівців, такий виборчий блок повинен перемогти на парламентських виборах 2006 року з таким результатом, який дозволить продовжити курс державної політики України, започаткований перемогою у президентських виборах 2004 року.

Народний Рух України вважає, що для остаточної перемоги патріотично-демократичних сил і з метою представлення інтересів як кожного громадянина, так і всього українського суспільства, вони повинні згуртуватися у міцну силу, єдиний політичний блок на підтримку реалізації програми Президента України Віктора Ющенка.

“Аналіз політичної ситуації в регіоні дозволяє зробити висновок, що сили, які програли вибори, об’єднуються для реваншу, продовжують при першій можливості сіяти зневіру в практичній реалізації завдань, які поставив Майдан, прагнуть внести розкол в демократичні сили”, – йдеться у Заяві крайової Ради НРУ.

З метою виправлення ситуації крайова організація Народного Руху України вирішила розпочати на регіональному рівні утворення єдиного виборчого блоку, який базуватиметься на тих політичних принципах та ідеалах, які стали рушійною силою демократичних перетворень та підтримуватиме Президента України Віктора Ющенка.

Крайова організація НРУ має намір розробити принципи співпраці та розподілу квот у виборчому списку між усіма суб’єктами блоку та спільно з основними політичними партнерами блоку підготувати списки кандидатів для участі у виборах 2006 року.

Також заплановано провести в партійних організаціях обговорення кандидатур для участі у парламентських та місцевих виборах, дотримуючись засад демократичності, професіоналізму, гласності.