Вже втрете суддя Господарського суду Тернопільської обл. пані Жук перенесла розгляд справи за позовом Тернопільскої міської ради до ТОВ „Тернопільський речовий ринок” з приводу розірвання договору оренди землі. Як і перші рази, засідання не відбулось через відсутність нотаріально завірених документів у представника громадської організації, що представляє інтереси приватних підприємців – суборендарів, які орендують місця утовариства „Течовий ринок”.

Нагадаємо, що так звану „ринкову війну” розпочали приватні підприємці, які орендують місця на центральному ринку. Приводом послугувало чергове підвищення орендної платні у звязку з реконструкцією торговельного майдану, на думку суборендарів, цілком безпідставне. Річ у тім, що коли суборендарі звернулись до адміністрації товариства з проханням надати калькуляцію будівельних робіт, їм категрично і грубо було відмовлено. Розгнівані приватники вдались до низки пікетів, у тому числі пікетували вони і Кабунет міністрів та парламент, пообіцявши зірвати проведення Євробачення.

Тернопільська міська рада підтримала вимоги приватних підприємців. На черговій сесії міської ради депутати поставили призупинити проведення реконструкції ринку до повного зясування обставин. Натомість адміністрація ТОВ „Тернопільський речовий ринок” уклала договір з місцевої артдивізією, і у квітні ц.р. о 7-ій ранку військові розібрали старі павільйони, завдавши суборендарям чималих збитків.

Того ж дня було негайно скликано спільне засідання на чолі з головам ОДА та Тернопільської міської ради з приводу негайного розірвання угоди оренди землі ТОВ „Тернопільский речовий ринок”. Однак з того часу справу практично не зрушила з мертвої точки.