Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Стійко заборонив вживати алкоголь в робочий час працівникам всіх структурних підрозділів обласної і районних держадміністрацій.

За словами прес-секретаря губернатора Юрія Заруцького, відповідне усне розпорядження Стійко видав у зв’язку з інцидентом із заступником голови Чертківської райдержадміністрації Іваном Обліжком, якого 11 червня затримали працівники ДАІ і звинуватили в тому що він керував автомобілем в нетверезому стані.

Куратор Тернопільської області при Секретаріаті Президента В’ячеслав Шиманський своєю чергою відзначив, що обставини цього інциденту вивчатиме спеціальна комісія, створена при облдержадміністрації.
“До кінця тижня члени комісії повинні подати свої висновки Стійку, який і ухвалюватиме остаточне рішення”, – сказав Шиманський. “Якщо виявиться, що Обліжок дійсно керував автомобілем в нетверезому стані, - заявив Стійко, - йому оголосять догану і вирішуватимуть, чи залишиться він на своїй посаді”. При цьому губернатор наголосив, що слід дочекатися висновків комісії і тільки після цього ухвалювати якесь рішення відносно заступника голови Чертківського району.

Раніше повідомлялося, що Обліжка затримали вночі в неділю працівники Державтоінспекції в селі Нагорянка. За словами командира особливої роти Чертківської ДАІ Олега Кав’юка, в момент затримання чиновник чинив опір автоінспекторам і порвав сорочку одному з працівників міліції. Приводом для зупинки автомобіля, пояснили в ДАІ, стала своєрідна траєкторія його руху. Водій відмовився надати документи для перевірки, а коли зайшло про медекспертизу, почав ображати інспекторів нецензурними словами.

Заспокоїли затриманого за допомогою гумової палиці після приїзду ще одного наряду міліції. Незабаром на 56-річного Обліжка наділи наручники і доставили в Чертківську лікарню. Медики встановили у затриманого середній ступінь алкогольного сп’яніння.

ForUm