Про це повідомляється в групі Зведення від Стрелкова Ігоря Івановича в соцмережі «ВКонтакте».

«За даними людей, які збирали трупи, значна частина трупів – «несвіжа» – люди померли до декількох діб тому. За повну достовірність даної інформації не ручаюсь – звичайно ж, необхідно висновок судмедекспертів», – констатує «Стрєлков».

 

Але «Стрєлков» зауважив, що пілоти і частина пасажирів під час аварії були ще живі.

Він також наголосив, що у літаку було виявлено велику кількість медикаментів, сироватки крові. «Стрєлков» стверджує, що це нехарактерно для звичайного лайнера.

«Схоже, що мав місце медичний спец-вантаж», – сказав Стрєлков.

«Ні на чому не наполягаю (поки що). Просто буквально зараз розмовляв з двома людьми, які особисто збирали трупи відразу після падіння (обидва – з Шахтарська і прибули на місце менш ніж через півгодини після катастрофи). З їх слів і пишу. Вони підкреслили, що безліч трупів виявилися «зовсім безкровні» – наче кров згорнулася задовго до катастрофи. Також відзначали і сильніший трупний запах, відзначений багатьма місцевими жителями – такого запаху в будь-яку погоду за півгодини утворитися не могло, а погода вчора була похмура, не надто спекотна»  – повідомив «міністр оборони» ДНР.

«Сам з крайньою підозрою ставлюся до всіляких «конспірологів», але 18 наших бійців, отруєних хімією на позиціях в Семенівці, розстріли членів сімей ополченців та інші «маленькі радощі сведомих патріотів» переконали мене, що українська влада здатна на будь-яку підлість», – резюмував «Стрєлков».

Нагадаємо, серед загиблих пасажирів літака «Малазійських авіаліній» «Boeing-777» в Донецькій області, були фахівці і медики, які займаються проблемами боротьби зі СНІД.