Про це повідомив у вівторок телеканал CNN із посиланням на два джерела в правоохоронних органах.

«Нападник у Лас-Вегасі- Стівен Педдок стріляв спеціальними «запальними» кулями по резервуару з пальним обсягом у 2 тис. тонн, що, за версією слідчих, було спробою спровокувати вибух», - йдеться в матеріалі.

При цьому повідомляється, що набої зі спеціальними кулями, призначеними для запалення місця, куди вони потрапляють, були знайдені в готельному номері, знятому нападником. Залишки куль були також виявлені в грунті безпосередньо біля резервуару, який знаходиться поруч з міжнародним аеропортом Маккеррен.

Раніше повідомлялося, що Педдок стріляв по резервуару з реактивним пальним, двічі влучивши в нього звичайними набоями, коли він одночасно розстрілював людей на концерті з 32 поверху свого готелю. При цьому не зазначалось, що нападник використовував спеціальні запальні кулі.

Нагадаємо, в ніч на 2 жовтня 64-річний Стівен Педдок розстріляв з автоматичної зброї глядачів фестивалю кантрі-музики, який проходив під відкритим небом на бульварі Лас-Вегас-Стріп. Стрілець діяв сам і, за словами шерифа, наклав на себе руки до прибуття поліції. Терористичне угруповання «Ісламська держава» заявило про свою причетність до інциденту, але ФБР не знайшла зв'язку між злочинцем і ІДІЛ.

Нападник вбив 59 і поранив 527 людей. Інцидент зі стріляниною спричинив найбільшу кількість жертв від вогнепальної зброї в сучасній історії США.