Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Ми підписали з Києвом угоду про лінії розмежування. Згідно з ним, силовики залишають кілька міст, у тому числі Піски (околиця Донецька)», – зазначив «прем’єр» «ДНР» Олександр Захарченко.

Натомість у РНБО заявили, що жодної інформації про підписання якихось документів щодо угоди про лінію розмежування на сході України у них немає, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми наразі не отримали від представників міжнародної спостережної групи, до складу якої входять представники Росії, України та ОБСЄ, документи про якісь розмежування. Тим паче, що рішення про відведення військ від якихось населених пунктів та займаних позицій приймає керівництво АТО», – зазначив Лисенко.

У вересні почала роботу група представників України, ОБСЄ і Росії зі спільного контролю й координації питань припинення вогню і поетапної стабілізації лінії розмежування сторін на сході України. 

Сьогодні президент Петро Порошенко відвідав і проінспектував фортифікаційні зміцнення української армії, що перебувають за 32 км від Донецька.