Як повідомляє прес-служба Маріупольської міськради, в одному з будинків снаряд спровокував загоряння, проте пожежу вдалося оперативно загасити.

«Те, що стрілянина бойовиків мала хаотичний і безладний характер, підтверджує розсіювання снарядів на площі понад 1 кілометр. Потрібно відзначити, що глобальних руйнувань у селищі немає», – йдеться в повідомленні.

Міський голова Юрій Хотлубей підкреслює, що міська влада зробить усе можливе для надання повномасштабної допомоги людям у відновленні їхніх житлових будівництв. За його словами, цей безглуздий обстріл можна пояснити лише одним бажанням бойовиків посіяти паніку серед мирних жителів на тлі поширення неправдивих чуток.

Він зазначив, що таким діям терористів не може бути виправдання: в Сартані не дислокуються великі формування українських військових, тобто бойовики навмисно стріляли по мирних громадянах.

Одну сім'ю, в будинок якої потрапив снаряд, на час ремонту відселено, інші жителі відмовилися залишати свої оселі й разом з представниками комунальних служб здійснюють роботи з їхнього відновлення.