Про це повідомляють на офіційному сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

У зоні ураження опинилися Щастя, Трьохізбенка, Станиця Луганська, Золоте, Гірське та Чорнухине. Найбільш інтенсивних обстрілів зазнало місто Щастя, яке протягом доби обстріляли з мінометів п’ять разів. Міни вибухали неподалік теплоелектростанції, поблизу мосту через Сіверський Донець, біля автостанції, поряд із садовим товариством та стадіоном.

Унаслідок одного з обстрілів місцевості біля фільтраційного пункту близько 13:00 було смертельно поранено місцевого мешканця, який ішов вулицею. 53-річному чоловіку відірвало ногу, він загинув на місці від утрати крові. Також поранено двох працівників міліції, які охороняли фільтраційний пункт. Обох доправили в лікарню.

«Складна ситуація залишається в Станиці Луганській, за ніч райцентр тричі обстріляли з артилерії та «Градів», — повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. — Бойовики вели вогонь із боку пам’ятника Князю Ігорю на березі Сіверського Донця, що його контролює «ЛНР». Обстрілів зазнали також прилеглі до райцентру села Валуйське та Вільхове. Інформації про постраждалих мирних мешканців немає. В самому райцентрі через бойові дії так і не змогли відновити електропостачання, тепло та центральне водопостачання. 
Ще одна гаряча точка — селище Чорнухине Попаснянського району. Сьогодні вранці туди виїхали ремонтні бригади для відновлення пошкоджених ліній електропередач, однак після 09:00 почався артилерійський обстріл, тому роботи так і не розпочали.
У Кримському Новоайдарського району ніч минула тихо. В половині села поки що немає світла (лінії електропередач пошкоджено позавчорашніми обстрілами з «Градів»), сьогодні туди мають приїхати електрики для відновлювальних робіт».