Про це повідомив «РИА Новости» представник прес-служби самопроголошеної Донецької народної республіки, пише «Корреспондент»

У ніч на п’ятницю, 27 червня, представник прес-служби ДНР заявляв, що чотирьох спостерігачів ОБСЄ звільнять в найближчі години.

Спостерігачів у кількості чотирьох осіб привезли в готель Park Inn в Донецьку. Очікується, що в цьому готелі з приводу звільнення спостерігачів буде дана прес-конференція.

Нагадаємо, дві групи спостерігачів ОБСЄ були затримані на сході України наприкінці травня. Вони вважалися зниклими. Спочатку група з чотирьох міжнародних спостерігачів була затримана на схід від Донецька. Пізніше у Сєверодонецьку (на північ від Луганська), була також затримана група, до якої входили четверо міжнародних спостерігачів і один український співробітник.

Як писав «Вголос», 26 травня група спостерігачів ОБСЄ зникла в Донецькій області на кордоні з Луганською областю.

Із ще однією групою зв'язок було втрачено 29 травня ввечері на блокпосту біля Сєвєродонецька Луганської області.

У складі цих двох моніторингових груп місії ОБСЄ в Україні перебували вісім спостерігачів і один перекладач. Із них у першій зниклій групі – громадяни Швейцарії, Естонії, Туреччини та підданий Данії. Інформації про громадянство спостерігачів другої групи поки що немає.

Жодних вимог викрадачі не висувають.