Про це у Facebook повідомляє волонтерка Діана Макарова, яка нещодавно говорила з хлопцями по телефону. 

«Говорила з хлопцями по телефону. Київ не дає наказу на вихід. Не дозволяють виходити, ви уявляєте? Оточені хлопці вже 16 днів. Але була стежинка. Стежинку замінували. Все. Штаб про оточення знав. Пост тримав. Його можна було вивести. Можна було зміцнити…Зараз у хлопців 10 літрів води на 50 осіб. Дістали 10 літрів, потім розкажуть, як дістали і чого це коштувало. Це все. Більше води немає. Їжі залишилося кілька банок консервів», – написала вона.

«Холодно, хлопці перемерзають. Багато хворих. Втрачаємо сили, я вже ледве набираю номер. - чую я в телефоні. Вчора нам дали зрозуміти, що поки не пройдуть вибори - ніхто не займатиметься 32-м блокпостом. Міноборони продовжує годувати нас обіцянками, що, мовляв, операція з порятунку блокпоста йде. Не заважайте, мовляв. Наша задача зараз - говорити. Прошу вас говорити про 32-м блокпості. Прошу не забувати», – процитувала волонтерка одного із солдатів.

 

У коментарі до цього поста користувачка Тетяна Некрасова написала: «Щойно дзвонив син. В14 починається розстріл бп №32 важкою артилерією. До 14 сепари дають вихід. Відповідь штабу - триматися до кінця виборів. Вихід забороняють. Президенту потрібні трупи наших дітей? Піднімайте журналістів, пишіть президенту, телефонуйте на центральні канали».

Зазначимо, що на 32-му блокпості перебувають львівські бійці 80-ї аеромобільної бригади.

Сьогодні відбудеться пікет Львівської ОДА з вимогою врятувати хлопців.