Він наголосив, що ці об’єкти обстрілюють цілодобово, повідомив прес-центр штабу антитерористичної операції.

За його словами, в перебігу провокаційного обстрілу Авдіївки з самохідних артилерійських установок калібру 120 міліметрів із позицій у житлових районах Донецька минулої доби було здійснено близько ста пострілів. При цьому чотири снаряди влучили по території Авдіївського коксохімічного заводу, внаслідок чого були поранені двоє його працівників. П’ять снарядів влучили в понеділок уранці в сортувальну зону заводу; цього разу жертв не було, внаслідок обстрілів пошкоджено систему подачі води, насосну станцію, технічні будівлі.

Унаслідок таких обстрілів, повідомив Таран, пошкоджено три з чотирьох ліній електропередач, які живлять завод і місто Авдіївку.

Відтак він окремо звернувся до російської сторони у Спільному центрі контролю і координації з вимогою вплинути на незаконні збройні формування угруповання «ДНР», визнаного в Україні терористичним, щодо припинення таких обстрілів.

 

Завдяки СЦКК кількість обстрілів позицій сил АТО зменшуєтьсяСьогодні, 13 липня, у Спільному центрі з контролю та коорд...

Posted by Прес-центр АТО on 13 липня 2015 р.