Про це інформує «Євромайдан SOS».

«Це сталося без жодного пострілу, міліція здала приміщення та. за свідченнями очевидців, по суті, перейшла на бік сепаратистів. Зараз у приміщенні виконкому – «орки», кажуть нам місцеві. Сепаратисти на даний момент рухаються в бік міського управління міліції. Люди кажуть, що вони його можуть легко взяти, опору міліція чинити не буде. Сепаратисти в Маріуполі – це близько 700 осіб, які розбили табір в центрі міста. Серед них є місцеві, а є й люди, які не орієнтуються в місті, а отже, судячи з усього, не є місцевими. Міліція їх начебто підтримує» – йдеться у повідомленні.

«Нас зливають», – жаліються місцеві активісти.

Як відзначає Євромайдан SOS, позавчора в Маріуполі відбувався флешмоб, який проводили місцеві проукраїнські активісти, всього – близько 100 осіб.

«Це був мирний захід, із жовто-синіми прапорами. Раптово до людей під’їхало два авто, з яких вискочили люди, в одного з них була бита, якою він почав лупцювати мітингувальників (інші - допомагали, збивали людей із ніг). У підсумку - у однієї людини перелом зі зміщенням, у ще однієї - перелом носу. Але чотирьох нападників вдалося скрутити, попри те, що міліція не реагувала на агресію (інцидент відбувався навпроти Жовтневого РОВД). Самі мітингувальники доправили нападників до райвіділку, написали заяви, але наступного дня виявилося, що всіх їх відпустили. При цьому, варто зауважити, що троє з нападників раніше мали судимості - за вбивство та розбійний напад, один на момент затримання перебував у розшуку. Але гуманний маріупольський суд всіх відпустив, одного - під частковий домашній арешт (того, який бив людей палицею)», – йдеться у повідомленні.

За неперевіреною інформацією, викупив усіх нападників місцевий депутат Ярошенко. Більше того, судячи з усього, міліція спробує повісити цю справу на самих проукраїнських активістів, стверджуючи, що це вони побили нападників.

Зазначимо, що з’явились відеодокази, що у Донецькій області діє російський спецназ