Тому заплановану на вчора поїздку туди голова Луганської ОДА Геннадій Москаль здійснив сьогодні, інформує прес-служба ОДА.

Селище обстрілювали з мінометів, «Градів» та артилерії, в результаті пошкоджено кілька приватних будинків, перебита лінія електропередач і зруйновано обласний протитуберкульозний санаторій. Цей заклад розміщений на околиці селища, до найближчої вогневої точки терористів звідси всього 650 метрів, тому санаторій постраждав найбільше — вчора прямим влученням мінометних мін зруйновано їдальню (хворі на туберкульоз змушені самотужки на відкритому вогні готувати собі їжу) і серйозно пошкоджений житловий корпус. Персонал втік після обстрілу, тому з 16-ма пацієнтами залишилися тільки українські військовослужбовці.

«Санаторій тільки недавно капітально відремонтували, замінили всі вікна та двері, облаштували палати, і ось тепер він непридатний для лікування. У понеділок перевеземо всіх пацієнтів у Лисичанський обласний протитуберкульозний диспансер, оскільки залишатися тут їм небезпечно, та й лікування неможливе…», – повідомляє Москаль.

 «Через обстріли терористів на околиці Кримського перебитий газопровід. Допускати ремонтні бригади туди бойовики відмовляються, тому без газу залишається частина району. Поки займемося відновленням електроенергії… Спілкувався з нашими військовими в Кримському. Служити їм доводиться в непростих умовах, до того ж, сьогодні різко похолодало, пішов перший сніг. Але настрій у хлопців бойовий, про що свідчить перефразована цитата українського класика на одній із військових машин», – відзначив Мсокаль, який сфотографувався на фоні цієї машини.