Про це повідомляє група «Інформаційний опір».

Удари української артилерії по районах зосередження та шляхах висунення ударних тактичних груп противника лише відтягнули початок атак і дали частковий ефект.

Незважаючи на зазнані втрати (близько 11 одиниць бойової техніки і кілька десятків знищених терористів), бойовики та російські війська одночасно на двох ділянках спробували спочатку взяти під вогневої контроль трасу Артемівськ – Дебальцеве, а потім, з підходом головних сил, перерізати шляхи постачання до Дебальцевого.

Унаслідок цього противник зміг відтіснити українські війська в кількох напрямках, зокрема, зайнявши позиції біля н. п. Логвинове. Українська артилерія завдала послідовно два масовані вогневі удари по позиціях бойовиків у цьому районі, проте в результаті спостерігали лише частковий відхід розрізнених груп терористів.

Також українські війська завдали низку ударів по позиціях бойовиків поблизу н. п. Вуглегірськ і Новогригорівка, також з частковим ефектом.

На позиціях на лівому фланзі Дебальцевського плацдарму відбувається заміна так званих «казачих» формувань зведеними тактичними групами, сформованими з прибулих з РФ найманців і російських військовослужбовців. «Казаків» відводять углиб території, яку контролює «ЛНР».