Як інформує Луганська ОДА, Щастя обстрілювали фактично всю ніч, о 02:00 снаряди вибухали в приватному секторі, пошкоджено житлові будинки, перебито газопровід.

Останній обстріл міста з артилерії був сьогодні о 08:30. Снаряд влучив у багатоповерхівку, інформацію про постраждалих зараз з’ясовують.

Кілька потужних обстрілів із «Градів» уночі пережило с. Кримське Новоайдарського району. Внаслідок прямого влучення згорів один і зруйновано ще один житловий будинок (господарі дивом не постраждали, у момент обстрілу вони були в літній кухні). Понад 10 будинків пошкоджено, зокрема приміщення, де дислокуються українські силовики. Інформації про постраждалих немає.

Попасну протягом ночі двічі обстріляли з мінометів, останній обстріл відбувся о 06:30. Міни вибухнули на околицях, не завдавши руйнувань. Місто все ще частково залишається без електроенергії, води та газу (від газопостачання відключено 900 абонентів) через пошкоджені внаслідок попередніх обстрілів лінії життєзабезпечення.

«Потік охочих виїхати з Попасної в безпечні місця за останні два дні різко скоротився, – повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Це можна пояснити двома причинами. По-перше, майже всі, хто хотів, із міста вже виїхали, по-друге, люди сподіваються, що внаслідок переговорів у Мінську нарешті припиняться обстріли».