Про це повідомив на брифінгу речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, міністр оборони Степан Полторак доповів Президенту України, що для нейтралізації загрози блокпосту було проведено рейдовий бій.

«Знищено 1 танк противника та завдано значних втрат у живій силі. Втрат серед українських військових немає. Раніше під час обстрілів було поранено двох військовослужбовців, яким вже надано медичну допомогу»,– повідомив результати рейдового бою Лисенко.

Як зазначив Лисенко, на блокпост доставлено 2 тонни води, продукти харчування у достатній кількості, повний боєкомплект та усе необхідне для життєдіяльності.

«Також на блокпост доставлено підкріплення, яке допоможе утримувати позиції у разі повторних нападів бойовиків. Проводяться заходи зі знешкодження диверсійно-розвідувальних груп терористів у прилеглих районах. Також здійснюється інженерне укріплення позицій. Оточення блокпосту не було і немає. Бойовий дух наших військових, які несуть службу на цьому блокпосту, надзвичайно високий, вони готові виконувати завдання командування», – повідомив Лисенко.

Як писав «Вголос», раніше в РНБО повідомили, що впродовж минулої доби у зоні АТО не загинув жоден військовий.