У п’ятницю угруповання розповсюдила відеозапис, на якому показано обезголовлення Хеннінга, повідомляє «Голос Америки».

Відео було знято та розміщено таким же чином, як попередні страти заручників з країн Заходу. На відео також звучить загроза, що джихадисти страчують ще одного полоненого, імовірно американця.

Якщо достовірність цього відеозапису буде підтверджена, то Хеннінг стане четвертим страченим настільки варварських способом: раніше джихадисти обезголовили громадянина Великобританії Девіда Хэйнса (він був співробітником гуманітарної організації) і двох американських журналістів – Джеймса Фолі і Стівена Сотлоффа.

Влада Великобританії заявила, що працюють над перевіркою відеозапису. Прем’єр-міністр Девід Кемерон опублікував повідомлення в соціальній мережі «Твіттер»: «Жорстоке вбивство Алана Хеннінга (бойовиками) ІДІЛ показують, наскільки варварські методи застосовують ці терористи. Я думаю про його дружину і їхніх дітей». «Ісламська держава» заявила, що страта проведена як помста за авіаудари, які завдає по їх позиціях міжнародна коаліція на чолі із США. Хеннінг був викрадений торік у Сирії, він супроводжував конвой з гуманітарною допомогою.