Про це розповів молодий луганський спринтер Павло Ветлін, який з командою приїхав на командний чемпіонат України в Запоріжжя, пише xsport.ua.

За словами Ветліна, дістатися до Запоріжжя з Луганська було доволі складно, а ті, хто не виїхав наперед, узагалі не змогли прибути.

«На чемпіонат України ми виїхали ще півтора тижня тому. Передбачали, що можуть виникнути проблеми, і вирішили під час затишшя в боях виїхати на збір у Кремінну. Вона на території, яку контролюють українські військові. Жили в Кремінній і тренувалися за свій кошт. Потім вирушили до Запоріжжя маршрутками з пересадками в Рубіжному, Лисичанську та Дніпропетровську. Ті ж, хто спробував одразу виїхати з Луганська, зробити цього не змогли. Відновились обстріли – траси перекрили», – розповів атлет.

Павло також зазначив, що на захоплених бойовиками територіях проводять змагання, але елітні спортсмени не хочуть там виступати.

«У Луганську «ЛНР» проводить легкоатлетичні змагання, але переважно в них беруть участь діти. Ми відмовляємося. Нам через це погрожують, мовляв, не допускатимуть до тренувань, але поки що все ж тренуватися не забороняють. У Донецьку, наскільки я знаю, ситуація гірша. Там добровільно-примусово всі повинні брати участь», – сказав Ветлін.

Нагадаємо, нещодавно в Донецьку було проведено чемпіонат так званої «ДНР» з легкої атлетики, одним з організаторів якого виступив призер Олімпійських Ігор Денис Юрченко.