Як повідомляє прес-служба Луганської ОДА, учора в другій половині дня населені пункти та місця дислокації силовиків на контрольованій Україною території області зазнали інтенсивних обстрілів з артилерії, мінометів, «Градів» та стрілецької зброї.

У зоні ураження опинилися Трьохізбенка (кілька обстрілів з артилерії та мінометів, інформацію про руйнування та постраждалих з’ясовують), Щастя (обстріл з артилерії місцевості біля автостанції, пошкоджено фасад будівлі), Тошківка (артилерійський обстріл з боку окупованого «козаками» Кіровська, в селі пошкоджено три житлові будинки та дві квартири в багатоповерхівці), Попасна (близько 18:00 – обстріл з артилерії, руйнувань інфраструктури немає), Станиця Луганська та Валуйське (кілька обстрілів з артилерії та мінометів, інформацію про постраждалих з’ясовують).

У м. Гірське, яке обстріляли з артилерії близько 12:00, осколкові поранення отримала 83-річна жінка, зараз вона перебуває в лікарні. Кримське Новоайдарського району протягом учорашнього дня двічі обстріляли з «Градів», востаннє – о 22:00. Снаряди вибухнули на околиці, руйнувань житлового сектору та інфраструктури не зафіксовано. В першій половині дня електрики встигли відновити перебиті попередніми обстрілами лінії електропередач, тому світло, центральна вода, а також газ у Кримському є. Зараз на околицях села тривають перестрілки з автоматичної зброї між бойовиками та українськими силовиками.

«Учорашні події вкотре показали, чого варті домовленості з «ЛНР», – заявив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

«У низці випадків українські військові могли накрити своїм вогнем бойовиків, які наближалися до наших позицій, однак утрималися від цього, пам’ятаючи про режим затишшя. Натомість ми отримали нові залпи з «Градів» та артилерії, руйнування житла й постраждалих серед мирного населення. Причому не тільки там, де так звана «ЛНР» не контролює незаконні військові формування (тих же «козачків», для яких немає нічого святого навіть на Водохреще і які навмисно обстрілюють наші села, щоб показати свою так би мовити незалежність від Плотницького), а й там, де «ЛНР» чітко координує свої дії з бойовиками. Наслідки вчорашнього «перемир’я» для наших сіл і міст зараз уточнюють», – додав він.