Маневри сил і засобів бойовиків зафіксовано на всіх ділянках зони АТО, повідомляє група «Інформаційний опір».

23-24 січня підрозділи російсько-терористичних військ намагалися витіснити українські війська біля н. п. Піски. Силами кількох груп піхоти загальною чисельністю 350-400 бойовиків, до 25 одиниць бронетехніки і за підтримки ствольної та реактивної артилерії противник послідовно атакував позиції українських військ одразу на декількох ділянках. Отримавши гідну відсіч і зазнавши відчутних утрат, російські війська змушені були відступити на вихідний рубіж.

Щоб зірвати наступальні дії противника на ділянці поблизу н. п. Станиця Луганська, артилерійська група ЗС України завдала вогневий удар на випередження по району зосередження ротної тактичної групи російських військ, а також по укріпленнях терористів біля н. п. Миколаївка.

Неподалік н. п. Дебальцеве українські війська ведуть контрбатарейну боротьбу з артилерією НОФ, які впродовж останніх 3-х діб обстрілювали позиції сил АТО і саме місто. Всього по Дебальцевському плацдарму ведуть вогонь близько 40 артзнарядь і РСЗВ на ділянці від Первомайська до Чорнухиного і близько 15-20 одиниць ствольної і реактивної артилерії з району Макіївки і на схід від Єнакієвого.