Катерина Гандзюк після замахів на Сергія Стерненка та Віталія  Устименка зробила дуже багато для того, щоб паралельно розслідувати ці злочини.

Про це сповістив сам Стерненко на своїй сторінці в “Фейсбук”.

“Напередодні нападу на неї ми розмовляли, і Катя сказала що абсолютно впевнена у причетності поліції до спроб позбавити життя активістів. А вже на ранок наступного дня на неї вилили літр концентрованої сірчаної кислоти. Минуло три місяці, а замовник/посередники і досі на волі. Їх досі не покарано.

Весь цей час нам навколомусорські істоти розповідали, яка Гандзюк погана, що замах на неї можна виправдати і все не так однозначно. Це ж повторювали і мусора, котрі взагалі затримали стрілочника Новікова. При цьому нас звинувачували у тому, що «сіємо атмосферу ненависті», нібито не допомагаємо слідству і мало не самі на себе нападаємо.

І це кажуть не бабці біля під‘їзду. Це озвучують офіційні особи з владними повноваженнями”, – розповідає Стерненко.

За його словами, Катя весь цей час терпіла пекельні муки:

“Вона казала, що навіть на перев‘язку її возять під загальнии наркозом. Вона відчувала невимовні страждання, але усе одно боролась та не збиралась здаватись”.

“Якою б не була офіційна причина смерті — її вбив цей напад. Її вбила бездіяльність поліції. Її вбило мовчання тих, хто мав можливості та повноваження для покарання замовника. Але цього не було зроблено.

Кров Каті насамперед на руках міністра МВС. Того, чиї підлеглі саботують слідство. Чиї шавки відкрито погрожують продовженням терору.  Чиї підлеглі не були покарані за ув‘язнення непричетного Новікова. Міністра, котрий ні слова не сказав попри 55+ нападів на активістів по всій країні.

Кров її і на руках президента, котрий теж не промовив ні слова за ці три місяці. А в заяві після смерті Каті каже, що ми маємо допомогти поліції. І ні слова про замовника.

На руках генпрокурора. Бо саме прокуратура здійснює нагляд за діями поліції. І відповідальна за той треш, що ми споглядаємо.

Водночас і ми винні у тому, що вона померла, адже, хоча і робили усе, що могли, цього виявилось недостатньо. Бо терпіли терор і дозволяли йому тривати і надалі”, – зазначає Сергій Стерненко.

“Якщо смерть Катерини не спричинить гучних відставок і посадок, – додає активіст, – то висновок може бути тільки один:
Діюча влада дійсно причетна до вбивств, замахів та нападів на тих, хто її критикує. І допоки не сидітимуть замовники, ця теза буде аксіомою”.

Катерина Гандзюк після замахів на мене та Віталій Устименко зробила дуже багато для того, щоб паралельно розслідувати ці…

Опубліковано Сергієм Стерненком Неділя, 4 листопад 2018 р.

Нагадаємо, інформація про смерть Катерини Гандзюк з’явилась 4 листопада. Петро Порошенко закликав “знайти вбивць” активістки, а представники Євросоюзу – притягнути злочинців до кримінальної відповідальності.

Згодом керівник поліції Києва Андрій Крищенко підтвердив інформацію про смерть херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Разом з тим, поліція перекваліфікувала кримінальне провадження, за яким розслідується напад на Катерину Гандзюк на “закінчене вбивство”.

Глава Нацполіції України Сергій Князєв заявив, що слідство у справі Гандзюк майже завершене.