Закінчилася активна фаза тестування журналістів новин Національної телекомпанії України (УТ-1), яка складалася з дводенного тренінгу, 7-денного моніторингу всіх випусків новин і «дня апеляцій», коли журналісти могли аргументовано оскаржити ті або інші оцінки, виставлені експертами «Інтерньюз-Україна».

За даними експертів, загалом тестування показало досить впевнені результати переважної більшості журналістів, які робили сюжети в ці дні. Оскаржень оцінок було мало.

«Я вважаю це хорошою ознакою. Журналісти Першого національного не шукали виправдань якихось своїх помилок, а навалилися на роботу і показали, на що вони здатні», - сказав представник «Інтерньюз-Україна» Ігор Куляс.

Остаточні підсумки тестування експерти оголосять керівництву і колективу новин в п’ятницю, 27 травня. Ці результати не матимуть для співробітників служби новин ніяких юридичних наслідків, а тільки дадуть новому керівництву служби і каналу краще уявлення про творчий і професійний потенціал співробітників.

Нагадаємо, що 13 травня президент НТКУ Тарас Стецьків запевнив, що ніяких звільнень в службі новин НТКУ на підставі тестування не буде.

„Телекритика”