Публікація вийшла в друкованій версії понад півмільйонним накладом, а також у вигляді електронної розсилки 775 тисячам адресатів, передає Укрінформ.

«Україні вдається утримати оборону проти російської агресії у східному регіоні Донбасу, але ціна за це є високою: понад 10 тисяч українських воїнів були вбиті та поранені. Насильство продовжується. Ця загроза українському народу та безпеці Європи має бути зупинена», – наголошується в ілюстрованому тексті.

При цьому зазначається, що зараз Україна витрачає 5,6% ВВП на безпеку та оборону. Вісім українських батальйонів досягли сумісних із НАТО стандартів; Сполучені Штати поставили контрбатарейні радари; американські інструктори провели тренінги для понад 4 тисяч українських військовослужбовців – і це дозволило зберегти багато життів в Україні.

«Військова підтримка США до цього часу мала життєво важливе значення для оборони України, і Україна готова до наступного кроку», - наголошується в публікації.

Посол України в США Валерій Чалий у коментарі Укрінформу з цього приводу зазначив, що оприлюднений меседж є «абсолютно прозорим». Він інформує про досягнення української армії, реальну користь від допомоги США та рівень двосторонньої взаємодії між Америкою і Україною у військово-технічній сфері.

«Ми чекаємо наступного кроку, і дуже сподіваюсь, що такий крок буде зроблений», – підкреслив Чалий.

Він також зауважив, що такого роду публікації, безумовно, мають свій вплив.

«Я бачив газету, відкриту саме на цій сторінці у деяких дуже важливих кабінетах у Сполучених Штатах. Це означає, що на неї точно звернули увагу», – підкреслив посол України в США.

 

«Вголос»