Представлення відбулося сьогодні за участі депутатів Львівської обласної ради, першого заступника голови ЛОР Петра Колодія та міського голови Львова Андрія Садового.

Сергій Тігіпко подякував екс-голові ЛОДА Василю Горбалю за роботу у надзвичайно важких умовах економічної кризи та за важкої політичної ситуації і зазначив, що робота Василя Горбаля сприяла стабілізації ситуації.

У свою чергу Василь Горбаль відзначив, що на Львівщині він був і є вдома, тому завжди допомагатиме Львівській області, а також пообіцяв новопризначеному голові ЛОДА Михайлові Цимбалюку допомогу у вирішенні в Києві усіх питань, що стосуватимуться Львівщини.

Михайло Цимбалюк пообіцяв примножити усі починання Василя Горбаля і довести їх до логічного кінця. Також Михайло Цимбалюк звернувся до Сергія Тігіпка і сказав, що буде втілювати його реформи на Львівщині разом з депутатами Львівської облради.

„Моїм девізом є слова „Спішити робити людям добро, поки Бог дає таку можливість”. Я хочу, щоб Львівщині не було соромно за моє призначення, тому працюватиму у перший день, як в останній, а в останній, як в перший. Я усвідомлюю, що колись буде наказ про моє звільнення, але сподіваюсь, що це станеться якомога пізніше” – сказав Михайло Цимбалюк.