Сьогодні така ситуація в країні, що ми не маємо права схибити! Кремлівські сили масово зайдуть у парламент. Медведчук може стати главою парламенту, а глава партії Зеленського Разумков вже відкрито плює нам, українцям, в обличчя, заявивши, що буде принципово розмовляти російською.

Про це у соцмережах написав капелан Карпатської Січі Василь Довганюк.

“Шановні друзі, побратими, дорога молоде! Залишилось трохи більше тижня до парламентських виборів і ми дізнаємось ім’я нашого представника у Верховній раді. Сьогодні така ситуація в країні, що ми не маємо права схибити! Кремлівські сили масово зайдуть у парламент. Медведчук може стати главою парламенту, а глава партії Зеленського Разумков вже відкрито плює нам, українцям, в обличчя, заявивши, що буде принципово розмовляти російською. Я можу собі тільки уявити, на що вони підуть, щоб знову спробувати поставити на коліна нас, скасувати закон про мову, та капітулювати перед окупантом… Сьогодні єдиною силою, хто може недопустити найгіршого – є об’єднані націоналісти, які йдуть списком ВО “Свобода”. Об’єднання “Свободи”, Правого сектору, Нацкорпусу, Кун, ОУН та інших патріотичних сил недопустить реваншу, як це вже робили у 2012 році, зупинивши регіоналів та комуністів”, – написав Довганюк.

“Що стосується нашого патріотичного краю, на жаль, олігархічні кандидати його скуповують. На сьогодні, єдиним кандидатом, який може вирвати перемогу в тих гречкосіїв є кандидат від об’єднаних націоналістів Олександр Аронець. Аронець гідно представлятиме наш край у майбутньому проросійському парламенті. Олександр вже не раз і на Майдані і на акціях проти злочинної влади показував себе з кращої сторони. Він вистоїть, не стане тушкою та буде гідно відстоювати інтереси України. А ще, він має всі шанси перемогти, адже на окрузі немає кандидата від партії Порошенка. А це також патріотичний, націоналістичний виборець, якому доведеться обирати з поміж інших партій. Впевнений, що виборець Європейської Солідарності обере людину, яка має чудову освіту – Києво-Могилянську академію, патріотичного, сучасного активіста.

Окрім всього Олександр – це нове обличчя в політиці, проте він загартований досвідом боротьби і якісно вишколений для законодавчої роботи. Що стосується інших кандидатів, при всій повазі, згідно всіх соцопитувань “Самопоміч” не проходить в наступну раду, тому голоси їх виборців просто підуть в тому числі медведчуківцям. А кандидата від партії “Голос”, лідер якої Святослав Вакарчук підтримує содомітські гей-паради та заявляє, що вони мають рівні права з традиційними сім’ями – не думаю, що підтримає наш, глибоковіруючий земляк. То ж, підтримайте націоналістів і їх кандидата Олександра Аронця. Проголосуйте за майбутнє України та ваших дітей”, – додав капелан.