«Так, я неодноразово зустрічався з Президентом України з різних питань, – стверджував під час прес-конференції в Івано-Франківську 15 січня народний депутат України Юрій Оробець. Він зазначив: »До Президента не мають доступу учасники скандалу, окрім Мартиненка. Мовляв, Мартиненку «ніхто ніщо не зміг довести».

Юрій Оробець запевнив представників ЗМІ в тому, що Президент України Віктор Ющенко в доброму здоров’ї. Мовляв, чутки про його недієздатність – «це робоча версія сусідньої держави. Президент це спростував, він в робочому стані».

За словами нардепа, «Ющенко відмовився від газових корупційних справ, він не був партнером Путіна».

«Так, Україна платить за свою незалежність, – переконаний нардеп, – але Президент України вперше за 14 років не прогнув спину перед російською стороною».

Юрій Оробець назвав «великою трагедією» те, що УНП, ПРП, «Пора» не об’єдналися. За його словами, «жаль, що хлопці з ПРП тоді не проголосували за Уряд Єханурова. Якби вони були разом з нами, не було б того ганебного Меморандуму». Посилаючись на соціологів, він висловив припущення, що блок Плюща і «Пори» «не будуть у парламенті, оскільки там будуть максимум шість блоків».

ЗІК