У день своїх 54 уродин головний тренер львівського “Руху” Юрій Бакалов поділився враженнями від знайомства з гравцями та свого першого тренування у якості наставника команди.

Про це повідомляє офіційний сайт “жовто-чорних”.

“Знайомство з командою – це справа не одного дня. Багатьох гравців я знаю особисто. Перед першим тренуванням мав змогу поспілкуватися з командою, провів кілька індивідуальних розмов. Решта – ще попереду. У мене від цієї зустрічі залишились тільки позитивні враження. Президент “Руху” Григорій Козловський дотримав свою обіцянку: відсьогодні тренуємось на полі академії “Руху”. Тут є всі умови, про які лише може мріяти тренер. Хотілося б, аби таких полів в Україні було побільше.

“Рух” ставить перед собою дуже високі цілі, тому нас чекають деякі зміни. Зокрема, у стилі гри. Кардинально щось міняти не збираємось. У команді зібрані якісні гравці, але все одно на кожній позиції хочу бачити мінімум двох рівноцінних гравців. Це будуть лише якісні виконавці. Крім того, нікому не зашкодить конкуренція.

Для виконання поставлених завдань потрібні не лише якісні виконавці, але й кваліфіковані тренери. Своїм тренерським штабом я задоволений. Олександра Грицая всі добре знають. У минулому він відомий гравець, раніше працював з Юрієм Вернидубом. У Гребенюка шалений досвід роботи. На мою думку, у мене найкращі помічники в Україні”.

Варто також додати, що футбольний клуб “Рух” привітав свого керманича з днем народження та побажав багато позитивних емоцій, душевного спокою та благополуччя. Ба більше “жовто-чорні” виловили сподівання, що саме з Юрієм Бакаловим зуміють виконати усі поставлені завдання.

Нагадаємо, що футболісти львівського “Руху” вийшли з відпустки і познайомились з Юрієм Бакаловим та його тренерським штабом.