Як повідомили Вголосу у службі швидкої допомоги, працівників медслужби викликали, щоб діагностувати смерть.

Тіло знайшли на Левандівці на вул. Роксоляни під купою сміття, неподалік від місця, де він впав у колектор.

«Знайшли у колекторі під торфополем в районі вулиці Роксоляни. Там вчора проходили, але там був трохи більший рівень води, не було видно засмічених ділянок. Сьогодні розбирали це все сміття і в один із виступів під сміття тіло дитини затягнуло», –  розповів Вголосу заступник начальника відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Павло Василенко.

Зараз, за його словами, тіло хлопчика піднімають на поверхню.

Нагадаємо, 10 жовтня по вул. Широка 86, через неналежно закріплену металеву кришку колектора у каналізаційний колодязь провалилась дитина.  

У цей же день за процесуального керівництва прокуратури Залізничного району Львова розпочато досудове розслідування кримінального провадження за фактом службової недбалості посадових осіб ЛМКП «Водоканал», на балансі якого перебуває колектор.  

Сьогодні прокуратура затримала посадовця «Львівводоканалу».

Окрім того, сьогодні для проведення допиту викликаний і директор ЛМКП «Львівводоканал».

Ч. 2 ст. 367 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.