Бойовики російської окупаційної армії на Донбасі захопили тіло загиблого через підрив міни бійця спецпідрозділу СБУ “Альфа” Дмитра Каплунова.

Про це повідомив у Facebook журналіст Юрій Бутусов.

“Підрозділи 1-ї мотострілецької бригади окупаційного корпусу ЗС РФ на Донбасі виявили місце підриву і тіло Каплунова на наступний день. Позиції противника перебували недалеко і винести Каплунова наші вже не змогли. В результаті розголошення даних в українських соцмережах противник швидко зумів отримати уявлення про ситуацію до того, як змогли обміняти тіло Дмитра, і зараз проводить інформаційну операцію по дискредитації українських спецслужб. Докладаються всі зусилля для повернення тіла загиблого”, – розповів Бутусов.

Журналіст зазначив, що підрив стався під час відходу підрозділу після успішного виконання завдання.

“Вночі при переході групи після успішного виконання поставлених завдань стався підрив на міні. “Сіра зона” хаотично мінована, на жаль, цей ризик на фронті всюди. В результаті вибуху підполковник Дмитро Каплунов отримав смертельні поранення, він загинув на місці. Денис Волочаєв і ще один офіцер були поранені. Група забрала зброю загиблого і документи і понесла поранених до своїх позицій. Оскільки підрив стався в “сірій зоні”, противник підрив не спостерігав і відходу не перешкоджав. На жаль, під час евакуації від важких поранень загинув підполковник Волочаєв”, – зазначив Бутусов.

Як відомо,1 грудня під час виконання бойового завдання, на невідомих вибухових пристроях підірвалися два українських військовослужбовці. Внаслідок вибухів наші воїни отримали поранення несумісні з життям.

Згодом українським військовим Дмитру Каплунову та Денису Волочаєву посмертно присвоїли звання Героя України. Каплунова та Волочаєва також удостоять орденами “Золота Зірка”.

В ночь с 30-го ноября на 1-е декабря группа спецназа управления "Альфа" Службы безопасности выполняла боевую задачу по…

Опубліковано Юрієм Бутусовим Середа, 4 грудня 2019 р.