Своїми порадами співачка поділилася з виданням Beauty.ua.

У повсякденному житті Тіну часто можна зустріти без макіяжу. Дівчина дотримується простого правила - давати шкірі відпочивати після важкого сценічного гриму. Як правило, Кароль дотримується якогось одного б'юті-образу. Але іноді співачка може і поекспериментувати - урізноманітнити свій стиль яскравою червоною помадою.

Тіна ніколи не забуває про спорт. Тренувальна гумка у неї завжди з собою: з її допомогою можна виконувати масу вправ на всі групи м'язів і часто вони виявляються більш ефективними, ніж ті, які ми звикли виконувати у вільній вазі або на тренажерах. Крім того, Кароль використовує спеціальний таймер, який відраховує час кожні 20 секунд. Таким чином, щоб підтримувати форму, співачка 4 рази на день по 15 хвилин виконує різні вправи на всі групи м'язів, змінюючи при цьому навантаження.

Щоранку Тіна їсть вівсяну кашу, на обід овочі і морепродукти і рибу на вечерю. Це допомагає їй залишатися у формі і завжди бути сповненою енергії і сил. Як перекуси Тіна їсть фрукти. Лише іноді співачка дозволяє собі м'ясо або солодощі.

«Вголос»